Etek Tasarımları

Tarihi pantolondan oldukça eskilere dayanan etekler yüzyıllardır kadın modasının en popüler giysi türlerinden biri olmaya devam ediyor. Bir dönemler yalnızca feminen stille özdeşleştirmelerine rağmen günümüzde spor ve günlük stil de pek çok farklı etek tasarımı bulmak çok kolay.

A- kesim etekler ile kendinizi çok rahat ve şık hissedebilir veya bohem tarzda bir maksi ile 1960'lara doğru bir zaman yolculuğu yapabilirsiniz. Pek çok farklı modellerin tasarlandığı etekler artık daha çok geniş bir kitleye hitap ediyor.

Düğmeli Etekler

Geçtiğimiz sezonun en çok trendlerinden biri olan düğme etek modelleri bu sezonda da hala moda olmaya devam ediyor. Pek çok stil ve materyalde bulabileceğiniz düğme ayrıntılı etekler çoğunlukla sokak tarzına hitap ediyor. Düğme eteklerin bu kadar çok popüler olmasının nedeni ise feminen ve sportif esintileri bir çatı altında toplayan tasarımlarının olmasıdır.

Günlük yaşamda model arayışında olanlar için düğmeli etek modellerine göz atmalarını tavsiye ederiz. Daha şık tasarımlar arayışında olanlar için midi boyda açık renkli ve desenli etek modellerine bakmalarını gerekir.

Payetli Eteğiniz İle Parıltıyı Yakalayın

Payetli etek modelleri ışıldayan kumaşlar ile kombinize enerji katan payet etekler yediden yetmişe herkesin tarzına hitap ediyor. Gümüş rengi mini payetli eteklerden dökümlü midi modellere kadar pek çok farklı tarzları bulunuyor. Tercih etmiş olduğunuz payetli eteğinizi sade bir bluz ve topuklu ayakkabı ile kombinlediğinizde farkı sizde göreceksiniz.

Kaliteli ve Şık Etek Modelleri

Asimetrik kesim trendleri etek tasarımları ile yakalamak isteyenler bu tarz etekleri deneyebilirler. Bel kısmı elastik bir yapıya sahip olan etek tasarımları her bel ölçüsüne uyum sağlayabiliyor. Bunun beraberinde yan bölümde yırtık ayrıntılar bulunan ve etkileyici bir görünüm yansıtan tasarım seçenekleri de incelemenizde fayda var. Bu tarz modeller şıklığını ve tarzını ön plana çıkarmak isteyen bayanlar için harika bir seçim olabilir.

Özel olarak tasarlanan uzun keten etek modelleri farklı renklerde hazırlanan konforlu bir kullanım rahatlığı sunması ile dikkat çekiyor. Sizlere önerdiğimiz bu adresten https://www.lalucegiyim.com.tr/ istediğiniz tarda etek modellerine ulaşmanız mümkündür.