İade ve Değişim Koşulları

 

 

İade koşulları

 

-Müşteri  www.lalucegiyim.com.tr den kaynaklanan sorunlar sebebiyle mağdur olduğu takdirde 7 gün içerisinde ürünü kargo bedeli ödemeksizin iade etme hakkına sahiptir.

-Müşteri  www.lalucegiyim.com.tr den kaynaklanmayan, diğer sebeplerden ötürü iade etmek istediği takdirde 7 gün içerisinde ürünün sadece kargo bedelini karşılamak suretiyle iade etme hakkına sahiptir.

-7 Gün içerisinde iade edilemeyen ürün onaylanmış sayılıp iade kabul edilmemektedir.

-Ürün deforme olduğu durumlarda, etiketi çıkarılmış olduğunda ürün iade alınmamaktadır.

-Kullanılmış ürünler iade alınmayacaktır.

-Sitemizden satın alınan ürünler sadece Sitemize iade edilebilir.

 

 

Vazgeçme

         Almış olduğunuz ürünü, kullanmadan, bozulmasına sebep olmadan teslim tarihinden itibaren (7) gün içinde iade edebilirsiniz. Ürünü iade etmeden önce iade nedeninizi belirterek fatura numaranız ve sipariş numaranızı içeren bir email ile [email protected] adresine gönderiniz. Şirketimiz gönderdiğiniz e-mail veya faksı alır almaz sizinle temasa geçecek, ürünü nasıl iade edeceğiniz size bildirilecektir. Ürünle beraber adınıza kesilen faturada geri gönderilmelidir. İade edilen ürün yerine bir başka ürün veya ürünün bedeli kredi kartınıza iade edilecektir. İade nedeniyle ödenecek taşıma masrafları tarafınızdan karşılanacaktır.

 

 

Hatalı Ürünler

        Teslimat sırasında fark edilemeyip sonrasında meydana çıkan hatalı ürünleri hatalarını belirterek fatura ve sipariş numaralarınızı içeren e-mail [email protected]  adresine gönderiniz. İade gerekçeniz uygun görülürse faturayı iade edilen ürün ile birlikte firmamıza gönderdikten sonra hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir;

İade nedeniyle ödenecek taşıma masrafları firmamız tarafından karşılanacaktır.